Shitet shtepi private 1 kat + papafingo ne Laprake - First Invest

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo ne Laprake

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo ne Laprake
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €120,000 - Shtepi private, Toke, Truall
fi142 336 m2 3 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garage

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo me me sip ndertimi total 149.9 m2, nga te cilat kati i pare 89.2 m2, papafingo 49 m2, verande 11.7 m2.
Siperfaqe totale e truallit 336 m2. Sip truallit te lire 246.8 m qe perfshin oborrin i cili eshte i gjelberuar, ka oborr dhe mbrapa dhe nga njeri krah i shtepise.
Ndodhet ne laprake, mbas spitalit ushtarak.
Ka funksion nga spitali ushtarak,
Don Bosko dhe shume me afer nga nga bulevardi i ri i stacionit te trenit.
Eshte nje zone fantastike, e qete, me infrastrukture te re dhe shume te regullt te rrugeve me hapsira, pa trafik dhe levizje makinash.

Cmimi 120.000 euro

Kati i prones

1

149 m2
2 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian