Shitet shtepi private 1 kat + papafingo - First Invest

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €110,000 - Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila
fi106 336 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garage 2010 Year Built

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo me me sip ndertimi total 149.9 m2, nga te cilat kati i pare 89.2 m2, papafingo 49 m2, verande 11.7 m2.
Siperfaqe totale e truallit 336 m2. Sip truallit te lire 246.8 m qe perfshin oborrin i cili eshte i gjelberuar, ka oborr dhe mbrapa dhe nga njeri krah i shtepise.
Ndodhet ne laprake, mbas spitalit ushtarak.
Ka funksion nga spitali ushtarak,
Don Bosko dhe shume me afer nga nga bulevardi i ri i stacionit te trenit.
Eshte nje zone fantastike, e qete, me infrastrukture te re dhe shume te regullt te rrugeve me hapsira, pa trafik dhe levizje makinash.

Shtepia private eshte boshe dhe ka nevoje per rikonstruksion total brenda dhe jashte ,per shkak se pronaret jetojne ne emigracion dhe nuk kan bere investim. .
Cmimi 110.000 euro

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *