Shitet Siperfaqje Trualli me Ndertese 2 Kate BAR+RESTORANT+MOTEL - First Invest

Shitet Siperfaqje Trualli me Ndertese 2 Kate BAR+RESTORANT+MOTEL

Shitet Siperfaqje Trualli me Ndertese 2 Kate BAR+RESTORANT+MOTEL
Labinot Fushë, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, 3010, Albania
Shitje - Komericale, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Toke, Truall
Fi125 3179 M2 4000 M2

Shitet Siperfaqje Trualli 2065 M2

me Ndertese 2 Kate BAR+RESTORANT+MOTEL

Siperfaqje ndertimi 1070M2

Siperfaqje secili kat 535 M2,

Siperfaqje Trualli me Ndertese-Soc-Eko 1Kat 44.9M2

Prona ka dokumentacion pronesie te rregullt.

Gjithashtu disponon  nje Siperfaqje 4000m2

te Fondit Pyjor dhe Kullosor Shteteror

ne perdorim per periudhe 30-vjecare ,

Siperfaqje e rrethuar me Fidane Pyjor te lojeve

halore dhe fletore ,per Krijimin e nje Koopesht Zoologjik.

 

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *