Shitet Vila 3 - kateshe - First Invest

Shitet Vila 3 – kateshe

Shitet Vila 3 – kateshe
Pezë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1036, Albania
Shitje €125,000 - Vila
65 1000 M2

💥Shitet vilë 🏡3 kate me sipëfaqe totale 1000 m2. Siperfaqe e ndertuar 500 m2 dhe 500 m2 oborr -pemishte i gjelberuar .Dokumentacion i rregullt pronësie.
Çmimi 125.000 euro

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *