Shitet vile 2 kateshe ne Sauk, ne kufi me vilat Gjermane, 4 km nga qendra e tiranes. - First Invest

Shitet vile 2 kateshe ne Sauk, ne kufi me vilat Gjermane, 4 km nga qendra e tiranes.

Shitet vile 2 kateshe ne Sauk, ne kufi me vilat Gjermane, 4 km nga qendra e tiranes.
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €250,000 - Vila
fi140 360 m2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Garage

Shitet vile 2 kateshe ne Sauk, ne kufi me vilat Gjermane, 4 km nga qendra e tiranes.
Sip e truallit 360 m2
Baza e ndertimit 117 m2. Siperfaqe totale e ndertimit 234 m2.

Trualli i lire 243 m2. Eshte e rrethuar me mur dhe porte me vete.

Lulishte e gjelbruar ne menyre perfekte. Ndertim i ri shume cilesor.
Pjeserisht e mobiluar.
Ka dy dhoma, depo tualet kati pare,

Soxhorno, dhome gatimi ngrenie, 3 dhoma gjumi 2 tualete.

Verande rrethuese. Pamje fantastike.

Vend shume i qete , vila eshte e projektuar ne menyre bashkekohore

.Ndertuar me leje ndertimi .
Dokumenta te rregullta
Cmim super okazion 250.000

Kati i prones

2 kate

4 Dhoma gjumi
3 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *