Shitet vile dy kateshe me truall - First Invest

Shitet vile dy kateshe me truall

Shitet vile dy kateshe me truall
Paskuqan, Tirana County, Central Albania, Albania
Shitje €170,000 - Vila
Fi22 260 m2 4 Dhoma gjumi 4 Banjo 1 Garage 2015 Year Built

Shitet vile dy kateshe me truall ne Paskuqan.
Adresa: unaze e madhe paskuqan, prane karburant Daku.
Vila eshte dy kate 260 m2 total, plus garazh 40 m2, gjithashtu disponon1000 m2 toke.
Shtepia ka 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 1 sallon, 1 kuzhine. Sistem kaldaje, oxhak, dhe 3 kondicionere. Shtepia ka 5 vjet qe eshte ndertuar. Disponon dokumentacion te rregullt HIPOTEKOR!!!
Cmimi 170,00 €

Kati i prones

Dy kate

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *