Shitet Vile 2-kate - First Invest

Shitet Vile 2-kate

Shitet Vile 2-kate
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €300,000 - Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila
Fi6 275.5 m2

 Shitet vile 2 – kate. 

Siperfaqje Totale  120 m2 ndertim dhe 155.5 m2 siperfaqe trualli.

Eshte e pershtateshme per banim ose biznese si:

per fondacion, zyra, klinike dentare, klinike mjekesore, qender estetike dhe fizioterapi etj.

 

 

Kati i prones

2 Kate

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *