Pronat - First Invest

Pronat

Ndaj sipas:  

Shitet Apartament 1+1 .

Shitje
€27,144 - Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 . Godine sherbimi dhe banimi 4 dhe 6 kate me 2 kate parkim nen-toke. Siperfaqe 45.24 M2 Siperfaqe Apartamenti 40.36M2 Siperfaqe Perbashket…

Më shumë detaje
45.24 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo

Shitje
€110,000 - Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila

Shitet shtepi private 1 kat + papafingo me me sip ndertimi total 149.9 m2, nga te cilat kati i pare 89.2 m2, papafingo 49 m2,…

Më shumë detaje
485 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garage

Shitet vile 4-kate

Shitje
€300,000 - Vila

Godine e kombinuar 4kat Siperfaqje e parceles ndertimore 356.4 m2 Siperfaqje e ndertimit 118.8 m2 Numri i kateve mbi toke 489.3 Kati 1 -143.8m2 banim…

Më shumë detaje

Ambjent biznesi per qeradhenie

Qera
€800 - Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent biznesi. Ka nje Siperfaqje prej 60m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues. Eshte i rinovuar totalisht,i ndare ne…

Më shumë detaje
60 M2 1 Tualete