Fire Alarm Archives - First Invest

Fire Alarm

Ndaj sipas:  

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar

Shitje
€670 m2 - Apartamente 3+1

Shitet Apartament 3+1+ballkon i mobiluar totalisht. Organizohet ne tre dhoma gjumi ,ambjent gatimi dhe ngrenie,sallon i bollshem, Ballkon pergjate gjithe hapsires se jashteme te apartamentit…

Më shumë detaje
114 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet Garazhd.

Shitje
€20,500 - Garazhd

Shitet Garazhd. Siperfaqja Totale 21 m2. Kati -1. Ndertim i vitit 2005. Adresa Perball Shushices. Çmimi 20500€.

Më shumë detaje
21 m2 1 Garage

Shitet apartament 1+1

Shitje
€50,000 - Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me ballkon te pajisur me tende rezistente ndaj diellit dhe shiut. Siperfaqja totale 58.30 m2. Posedon te…

Më shumë detaje
58.30 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet ambjent per biznes.

Shitje
€67,500 - Shitje biznesi

Shitet ambjent per biznes. Lokali ka mobilim shume cilesor,materiali i banakute eshte dru bambu, pllaka laminat. Tavani i punuar me gips, aspirim per thithjen e…

Më shumë detaje
45 M2 1 Tualete

Shitet Apartament

Shitje
€85,000 - Apartamente 1+1

OKAZION – Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. Ne nje nga zonat Elite te Tiranes 21 Dhjetori  me nje pamje panoramike te qytetit. Apartamenti ka siperfaqje…

Më shumë detaje
77.4 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete