Laundry Room Archives - First Invest

Laundry Room

Ndaj sipas:  

Shitet Vile 2 kate e mobiluar me pishine

Shitje
€220,000 - Garazhd, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet Vile 2 kate me pishine Me vendparkim oborr i rethuar, i gjelberuar.Zone residenciale vetem me vila private. Siperfaqje Banimi 250M2 Siperfaqje oborri 1000M2 Siperfaqje…

Më shumë detaje
1310 M2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 2 Garazhe

Jepet me qera Vila e Mobiluar

Qera
€1,000 - Apartamente 2+1, Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila, Zyra

Jepet me qera Vile. Siperfaqje Totale 120 M2. E investuar dhe e mobiluar. I organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon i bollshem +ambjent gatimi…

Më shumë detaje
120 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar

Shitje
€670 m2 - Apartamente 3+1

Shitet Apartament 3+1+ballkon i mobiluar totalisht. Organizohet ne tre dhoma gjumi ,ambjent gatimi dhe ngrenie,sallon i bollshem, Ballkon pergjate gjithe hapsires se jashteme te apartamentit…

Më shumë detaje
114 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo