Laundry Room Archives - First Invest

Laundry Room

Ndaj sipas:  

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar

Shitje
€670 m2 - Apartamente 3+1

Shitet Apartament 3+1+ballkon i mobiluar totalisht. Organizohet ne tre dhoma gjumi ,ambjent gatimi dhe ngrenie,sallon i bollshem, Ballkon pergjate gjithe hapsires se jashteme te apartamentit…

Më shumë detaje
114 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet Vila 3 – kateshe

Shitje
€125,000 - Vila

💥Shitet vilë 🏡3 kate me sipëfaqe totale 1000 m2. Siperfaqe e ndertuar 500 m2 dhe 500 m2 oborr -pemishte i gjelberuar .Dokumentacion i rregullt pronësie.…

Më shumë detaje
1000 M2

Shitet vile dy kateshe me truall

Shitje
€170,000 - Vila

Shitet vile dy kateshe me truall ne Paskuqan. Adresa: unaze e madhe paskuqan, prane karburant Daku. Vila eshte dy kate 260 m2 total, plus garazh…

Më shumë detaje
260 m2 4 Dhoma gjumi 4 Banjo 1 Garage

Shitet Apartament 3+1

Qera ose Shitje
€253,000 - Apartamente 3+1, Rezidenciale

Shitet  Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Qemal Stafa ne mes (LION PARK, JUVENILJES DHE VENECIES ) Ne shetitoren e re me kalldrem guri te…

Më shumë detaje
126 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo