NEXT to busway Archives - First Invest

NEXT to busway

Ndaj sipas:  

Shitet godine 3-kate banim + bisnes

Qera ose Shitje
- Apartamente 2+1, Garazhd, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet godine  3-kate banimi dhe biznes Dy katet e para aktivitet biznesi me qeramarres kati i 3 organizohet ne restorant i kompletuar ,kuzhina e gatimit,verande…

Më shumë detaje

Apartament ne shitje 3+1

Shitje
€215,000 - Apartamente 3+1

Apartament ne shitje  tipi 3+1 i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 sallon ,2 ballkone,1 tualet orientimi jug-lindje-perendim Kati i 7 i fundit cilesi…

Më shumë detaje
128.94 M2 3 Dhoma gjumi 1 Tualete
AlbanianEnglishItalian