Laprake Archives - First Invest

Laprake

Ndaj sipas:  

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1.

Qera ose Shitje
€61,000 - Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1. Siperfaqja totale 61 m2. Kati i pare. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. I organizuar ne dhome gjumi, kuzhine, korridor dhe…

Më shumë detaje
61 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete