Pallatet Çabej Archives - First Invest

Pallatet Çabej

Ndaj sipas:  

Apartament 2+1 per shitje

Shitje
€65,000 Euro - Apartamente 2+1

Apartamenti 2+1 per shitje, Siperfaqje Neto 89M2 Siperfaqje e Perbashket 11M2 Ka kubature te rregullt ,dy dhoma gjumi,sallon me dalje ne ballkon/ambjent gatimi dhe ngrenie…

Më shumë detaje
89 M2 2 Banjo

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar

Shitje
€64,000 - Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar Ndodhet ne katin e 3 t nje pallati te mire administruar. Zone e qete e banuar nga familjar te regullt.…

Më shumë detaje
74 m3 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Apartament 2+1

Shitje
€68,000 - Apartamente 2+1

Apartament 2+1 ne shitje . Ndodhet ne zonen e Pallatet Cabej ne rruge kryesore. Apartamenti eshte ne katin e dyte te banimit dhe eshte i…

Më shumë detaje
91 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet apartament 1+1+garazhd

Shitje
€45,000 - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 +ballkon+garazhd 1 Dhome gjumi ,1 TualetI pa banuar me pare , mundesi investimi dhe arredimi sipas gustos se bleresitSiperfaqje 71.2 M2 Kati…

Më shumë detaje
71.2 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garage