Apartamente 1+1 Archives - First Invest

Apartamente 1+1

Ndaj sipas:  

Shitet Apartament 1+1

Shitje
€35,500 - Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 +Ballkon Sipërfaqje Totale 71.2 M2 Kati i 7 (ashensor) Çmimi 500 Euro/M2 Adresa: Misto Mame -Pranë Helios Katering

Më shumë detaje
71.2 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Qera
€180 - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar. I organizuar ne sallon dhe ambjent gatimi,ballkon,dhome gjumi,koridor,tualet.Ka nje Siperfaqje prej 54m2.Ndodhet ne katin e 5 te pallatit…

Më shumë detaje
54 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet apartament 1+1 i mobiluar.

Shitje
€56,800 - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 i mobiluar . I organizuar ne sallon dhe ambient gatimi ,ballkon,tualet i madh. Siperfaqje Totale 81.2 m2 . Viti i ndertimit 2010…

Më shumë detaje
81.2 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet apartament 1+1

Shitje
€36,000 - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1. Siperfaqje Totale  53 m2. Eshte i organizuar ne sallon + aneks ,dhome gjumi ,tualet ,ballkon .Te gjitha ambjentet kane dritare.Kati i pare…

Më shumë detaje
53 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet apartament 1+1 i mobiluar.

Shitje
€52,000 - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 i mobiluar. I organizuar ne sallon + ambjent gatimi ,dhome gjumi ,koridor ,tualet ballkon me siperfaqje 48 m2 rreth apartamentit pamje panoramike,…

Më shumë detaje
58 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1.

Qera ose Shitje
€61,000 - Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1. Siperfaqja totale 61 m2. Kati i pare. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. I organizuar ne dhome gjumi, kuzhine, korridor dhe…

Më shumë detaje
61 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete