Apartamente 2+1 Archives - First Invest

Apartamente 2+1

Ndaj sipas:  

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar

Qera
€285 - Apartamente 2+1

Apartamenti eshte totalisht i kompletuar me arredim bashkekohor i pajisur me kondicionere. Siperfaqje 107 M2 kati 1, 2 tualete ashensor cmimi 35.000 leke Adresa Astir,prane…

Më shumë detaje
107 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo

Jepet me qera apartament 2+1+blk

Qera
€350 - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1 +blk. I organizuar ne sallon ,ambjent gatimi dhe ngrenie,dhome gjumi ,tualet. Adresa : Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Tirana,…

Më shumë detaje
1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet apartament 2+1 i mobiluar.

Shitje
- Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 i mobiluar. Eshte I organizuar ne dhome gjumi matrimonial,dhome gjumi femijesh,tualet i madh,sallon ,ambjent gatimi,kooridor i bollshem . Certifikate e rregullt pronesie.Kati…

Më shumë detaje
90 M2

Jepet me qera 2+1 i mobiluar

Qera
€400 - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne Rrugen e Durresit. Ka nje siperfaqe prej 110 M2. Ndodhet ne katin e 7-te, pallat i ri, pa…

Më shumë detaje
110 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete