Apartamente 2+1 Archives - First Invest

Apartamente 2+1

Ndaj sipas:  

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Linze

Shitje
€150,000 - Apartamente 2+1

Apartament ne shitje 2+1+2 +verande Ne godine banimi 3 kat +1 kat nen toke. Siperfaqje Apartamenti 96.54 m2 Siperfaqje Verande       53.65 m2 Siperfaqje…

Më shumë detaje
167.467 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage

Shitet godine 3-kate banim + bisnes

Qera ose Shitje
- Apartamente 2+1, Garazhd, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet godine  3-kate banimi dhe biznes Dy katet e para aktivitet biznesi me qeramarres kati i 3 organizohet ne restorant i kompletuar ,kuzhina e gatimit,verande…

Më shumë detaje
AlbanianEnglishItalian