Apartamente 3+1 Archives - Page 2 of 2 - First Invest

Apartamente 3+1

Ndaj sipas:  

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar

Shitje
€670 m2 - Apartamente 3+1

Shitet Apartament 3+1+ballkon i mobiluar totalisht. Organizohet ne tre dhoma gjumi ,ambjent gatimi dhe ngrenie,sallon i bollshem, Ballkon pergjate gjithe hapsires se jashteme te apartamentit…

Më shumë detaje
114 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet apartament 3+1 i mobiluar.

Shitje
€45,000 - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1 i mobiluar. I organizuar ne dhome gjumi matrimoniale,dhome femijesh ,ambjent gatimi ,sallon ,ballkon ,tualet i madh me vaske,te mobiluara me cilesi .Orjentimi…

Më shumë detaje
94 M2 3 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Apartament 3+1

Qera ose Shitje
€253,000 - Apartamente 3+1, Rezidenciale

Shitet  Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Qemal Stafa ne mes (LION PARK, JUVENILJES DHE VENECIES ) Ne shetitoren e re me kalldrem guri te…

Më shumë detaje
126 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo
AlbanianEnglishItalian