Komericale Archives - First Invest

Komericale

Ndaj sipas:  

Ambjent biznesi ne shitje

Shitje
€180,000 - Komericale, Komericale

Ofrohet ambjent biznesi per shitje Ndodhet ne perimetrin e qendres se Tiranes,ne rruge kryesore ka nje Siperfaqje Totale prej 55M2 Kati i 1 Cmimi 180.000Euro…

Më shumë detaje
50 M2 2 Banjo

Shitet ambjent per biznes

Shitje
- Komericale

Shitet Ambjent per biznes Lloji i pasurise :Njesi Siperfaqje Neto 33.7M2 Ndodhet ne perimetrin e nje zone shume te frekuentuar ku operojne  sherbime dhe biznese…

Më shumë detaje

Ambjente biznesi per qeradhenie

Qera
€1,200 - Zyra

Ofrohet Ambjent biznesi per qeradhenie, i pershtatshem per zyra,i organizuar ne 5 ambjente (dhoma), 3 tualete,2 ballkone. I pajisur me sistem Chiller , ndodhet ne…

Më shumë detaje
160 M2 5 Dhoma gjumi 3 Banjo

Ambjent biznesi per qeradhenie

Qera
€800 - Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent biznesi. Ka nje Siperfaqje prej 60m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues. Eshte i rinovuar totalisht,i ndare ne…

Më shumë detaje
60 M2 1 Tualete

Shitet ambjent per biznes

Qera ose Shitje
€108,000 - Komericale, Zyra

Shitet/ose jepet me qera ambjent per biznes ne rruge kryesore Lloji i Pasurise :Njesi Siperfaqje Totale 40 M2 Me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj…

Më shumë detaje
40 M2 1 Tualete