Komericale Archives - First Invest

Komericale

Ndaj sipas:  

Ambjent komercial per qeradhenie

Qera
€400 - Komericale, Zyra

Ambjent komercial per qeradhenie siperfaqje totale 60m2 kati 1,me vetrata xhami, ne rruge kryesore ne zone me zhvillim per bizneset cmimi 400euro/muaj Adresa:Bar Oslo…

Më shumë detaje
60 m2 1 Tualete

Hotel ne shitje ,Pogradec

Shitje
€520,000 - Komericale, Shitje biznesi

Shitet Hotel ne Pogradec, 100 m nga Liqeni i Ohrit Kapacitet hoteli 50 persona me ajer te kondicionuar dhe wifi Recepsion 24-ore 14 dhoma hoteli…

Më shumë detaje
1125 m2 14 Dhoma gjumi 16 Banjo

Jepet me qera dyqan

Qera
€250 - Komericale

Jepet me qera dyqan me siperfaqje 51 M2 I pershtatshem per cdo aktivitet biznesi Adresa Unaza e Re Cmimi 250Euro/Muaj

Më shumë detaje
51 m2 1 Tualete
AlbanianEnglishItalian