Komericale Archives - Page 2 of 3 - First Invest

Komericale

Ndaj sipas:  

Ambjent biznesi ne shitje

Shitje
€150,000 - Komericale, Komericale

Ofrohet ambjent biznesi per shitje Ndodhet ne perimetrin e qendres se Tiranes,ne rruge kryesore ka nje Siperfaqje Totale prej 55M2 Kati i 1 Cmimi 150.000Euro…

Më shumë detaje
50 M2 2 Banjo

Shitet ambjent per biznes

Shitje
- Komericale

Shitet Ambjent per biznes Lloji i pasurise :Njesi Siperfaqje Neto 33.7M2 Ndodhet ne perimetrin e nje zone shume te frekuentuar ku operojne  sherbime dhe biznese…

Më shumë detaje

Ambjent biznesi per qeradhenie

Qera
€800 - Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent biznesi. Ka nje Siperfaqje prej 60m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues. Eshte i rinovuar totalisht,i ndare ne…

Më shumë detaje
60 M2 1 Tualete
AlbanianEnglishItalian