Komericale Archives - Page 3 of 3 - First Invest

Komericale

Ndaj sipas:  

Jepet me qera Vila e Mobiluar

Qera
€1,000 - Apartamente 2+1, Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila, Zyra

Jepet me qera Vile. Siperfaqje Totale 120 M2. E investuar dhe e mobiluar. I organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon i bollshem +ambjent gatimi…

Më shumë detaje
120 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera ambjent per biznes

Qera
€320 - Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent per biznes Siperfaqe totale 200m2. Kati i dyte. Ambjent i pershtatshem per biznes, si klinike, laborator, zyra, magazin etj. Adresa perball…

Më shumë detaje
200 m2 1 Tualete

Jepet me qera ambjent komercial

Qera
€2,000 - Garazhd, Komericale

Jepet me qera ambjent per biznes, me siperfaqe 138 m2 plus nje post parkimi te perfshire ne cmim I pershtatshem per cdo lloj biznesi si…

Më shumë detaje
138 m2 1 Tualete 1 Garage

Shitet vile /Hostel

Shitje
€220,000 - Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet vile e pershtatur per Hostel dhe per momentin punon si hostel me qera ditore, javore mujore per familjare dhe te huaj. Vila eshte 2…

Më shumë detaje
306 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2 Garazhe

Shitet lokal

Shitje
€716,000 - Komericale, Shitje biznesi

Shitet Lounge – Bar . Ka nje siperfaqje te brendshme 268 m2 dhe 180 m2 verande dhe lulishte. Arredim perfekt dhe bashkohor. Dokumentacion i rregullt…

Më shumë detaje
448 m2
AlbanianEnglishItalian