Shtepi private Archives - First Invest

Shtepi private

Ndaj sipas:  

Shitet godine 3-kate banim + bisnes

Qera ose Shitje
- Apartamente 2+1, Garazhd, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet godine  3-kate banimi dhe biznes Dy katet e para aktivitet biznesi me qeramarres kati i 3 organizohet ne restorant i kompletuar ,kuzhina e gatimit,verande…

Më shumë detaje

JEPET ME QERA KATI I 1 I VILES,

Qera
- Apartamente 3+1, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

JEPET ME QERA KATI I 1 I VILES, SIPERFAQJE 150M2 ME OBORR DHE PORTE ME VETE+PARKING E PERSHTATSHME PER BIZNES JEPET BOSH OSE E MOBILUAR…

Më shumë detaje

Shitet Godine Banimi 1 Kat +Are+Truall ne Mullet

Shitje
€300,000 - Shtepi me verande, Shtepi private, Toke, Truall

𝕊ℍ𝕀𝕋𝔼𝕋 ℙ𝔸𝕊𝕌ℝ𝕀 𝔾𝕆𝔻𝕀ℕ𝔼 𝔹𝔸ℕ𝕀𝕄𝕀 𝟙 𝕂𝔸𝕋 𝔻ℍ𝔼 𝔸ℝ𝔼+𝕋ℝ𝕌𝔸𝕃𝕃 𝕊𝕀ℙ𝔼ℝ𝔽𝔸ℚ𝕁𝔼 𝕋𝕆𝕋𝔸𝕃𝔼 𝟠𝟚𝟚 𝕄𝟚 ℕ𝔾𝔸 𝕂𝕁𝕆 𝕋ℝ𝕌𝔸𝕃𝕃 𝕄𝔼 𝕊𝕀ℙ𝔼ℝ𝔽𝔸ℚ𝕁𝔼 𝟛𝟞𝟜.𝟚𝟘 𝕄𝟚 𝔻ℍ𝔼 𝕊𝕀ℙ𝔼ℝ𝔽𝔸ℚ𝕁𝔼 ℕ𝔻𝔼ℝ𝕋𝕀𝕄𝕀 𝟙𝟚𝟙.𝟜𝟘 𝕄𝟚 ℕ𝔻𝔼ℝ𝕋𝕌𝔸ℝ…

Më shumë detaje
822 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete
AlbanianEnglishItalian