Toke Archives - First Invest

Toke

Ndaj sipas:  

Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres.

Qera
€3,500 - Hotel, Komericale, Komericale, Rezidenciale, Toke, Truall

Mundesi unike ! Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres. Hoteli ndodhet ne rruge kryesore i aksesueshem nga akset ne drejtim te rruges Tirane -Durres..…

Më shumë detaje
2800 M2 19 Dhoma gjumi 20 Banjo 20 Garazhe

SHITET KOMPLEKS BLEGTORIAL

Shitje
€90,000 - Komericale, Toke

SHITET -TOKE ARE SIPERFAQE 2000 M2 -PERSHTATUR PER KOMPLEKS BLEGTORIAL. -UJE 24 ORE ME PUS TE KONTROLLUAR ÇERTIFIKATE PRONESIE E RREGULLT DHE RIVLERSIM I PASURISE.CMIMI…

Më shumë detaje
2000 m2 1 Tualete
AlbanianEnglishItalian