Zyra Archives - First Invest

Zyra

Ndaj sipas:  

Ambjente biznesi per qeradhenie

Qera
€1,200 - Zyra

Ofrohet Ambjent biznesi per qeradhenie, i pershtatshem per zyra,i organizuar ne 5 ambjente (dhoma), 3 tualete,2 ballkone. I pajisur me sistem Chiller , ndodhet ne…

Më shumë detaje
160 M2 5 Dhoma gjumi 3 Banjo

Ambjent biznesi per qeradhenie

Qera
€800 - Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent biznesi. Ka nje Siperfaqje prej 60m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues. Eshte i rinovuar totalisht,i ndare ne…

Më shumë detaje
60 M2 1 Tualete

Shitet ambjent per biznes

Qera ose Shitje
€108,000 - Komericale, Zyra

Shitet/ose jepet me qera ambjent per biznes ne rruge kryesore Lloji i Pasurise :Njesi Siperfaqje Totale 40 M2 Me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj…

Më shumë detaje
40 M2 1 Tualete

Jepet me qera Vila e Mobiluar

Qera
€1,000 - Apartamente 2+1, Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila, Zyra

Jepet me qera Vile. Siperfaqje Totale 120 M2. E investuar dhe e mobiluar. I organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon i bollshem +ambjent gatimi…

Më shumë detaje
120 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera Apartament 2+1

Qera
€350 - Apartamente 2+1, Zyra

Jepet me qera apartament 2+1 Pjeserisht i mobiluar Siperfaqje Totale 124 M2 Kati i 7 (me Ashensor) I organizuar ne 2 dhoma gjumi,2 tualete, sallon…

Më shumë detaje
124 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo

Jepet me qera ambjent per biznes

Qera
€320 - Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent per biznes Siperfaqe totale 200m2. Kati i dyte. Ambjent i pershtatshem per biznes, si klinike, laborator, zyra, magazin etj. Adresa perball…

Më shumë detaje
200 m2 1 Tualete