Yzberish Archives - First Invest

Yzberish

Ndaj sipas:  

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar

Shitje
€670 m2 - Apartamente 3+1

Shitet Apartament 3+1+ballkon i mobiluar totalisht. Organizohet ne tre dhoma gjumi ,ambjent gatimi dhe ngrenie,sallon i bollshem, Ballkon pergjate gjithe hapsires se jashteme te apartamentit…

Më shumë detaje
114 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar

Shitje
€75,000 - Apartamente 2+1

Shitet Apartament 🚪2+1 i mobiluar 🛋 Siperfaqja 103.52 m2 pa hapsirat e perbashketa. Pallati i grekut, me ashensor ne katin e 8(tete). 2 dhoma gjumi 🛏, nje dhome…

Më shumë detaje
103.52 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet apartament 2+1.

Shitje
€75,000 - Apartamente 2+1

Shitet Apartament 2+1. Siperfaqja 103.52 m2 pa hapsirat e perbashketa. Pallati i grekut, me ashensor ne katin e 8(tete). Nuk ka demtime nga termeti. I…

Më shumë detaje
104 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Toke-Are

Qera ose Shitje
€675,000 - Toke

Shitet Toke-Are. Siperfaqja totale 4500 m2. Adresa: Yzberisht. Cmimi: 150 euro m2. Jepet  me qera. Cmimi 1000 euro ne muaj.

Më shumë detaje
4500 m2

Shitet apartament 1+1

Shitje
€55,000 - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1.I organizuar ne kuzhine ne kuzhine sallon,dhome gjumi,ballkon,tualet,koridor .Siperfaqe totale 71 m2.Ndricim natyral gjithe diten .Pallat i ri me ashensor kati I dyte…

Më shumë detaje
71 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete