Rezidenciale Archives - First Invest

Rezidenciale

Ndaj sipas:  

Apartament 2+1 per shitje

Shitje
€65,000 Euro - Apartamente 2+1

Apartamenti 2+1 per shitje, Siperfaqje Neto 89M2 Siperfaqje e Perbashket 11M2 Ka kubature te rregullt ,dy dhoma gjumi,sallon me dalje ne ballkon/ambjent gatimi dhe ngrenie…

Më shumë detaje
89 M2 2 Banjo

Shitet Apartament 1+1

Shitje
€46,000 - Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 , Ndodhet ne katin e 7 me ashensor Organizoet ne nje dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon te bollshem,sallon ndenjie…

Më shumë detaje
61 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garage

Apartament 1+1i mobiluar me qera

Qera
€250 - Apartamente 1+1

Ofrohet Apartament 1+1 i mobiluar per qeradhenie Ndodhet ne katin e 1 teknik(me ashensor) Kompleks Rezidencial I mobiluar ne menyre bashkekohore Cmimi i qerase 250Euro/Muaj…

Më shumë detaje
70 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete