Garazhd – First Invest

Garazhd

Ndaj sipas:  

Shitje
€750,000 - Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila

Shitet vile , dy kate dhe nje kat nentoke ndodhet ne perimetrin TEG-zona e gjelbert me Ullishte dhe pyllin Orbital Ka siperfaqe ndertimi 670 m2.…

Më shumë detaje
8 Dhoma gjumi 4 Banjo 6 Garazhe

Shitet Vile 2 kate +1 kat nentoke

Shitje
€140,000 - Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila

Shitet Vile 2 kat +1 kat nentoke Siperfaqje Totale 343.9 Siperfaqje Truall 185 M2 Siperfaqje Ndertimi KATI 1- 97 M2 Siperfaqje ndertimi KATI I 2-…

Më shumë detaje
343.9 m2 4 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet Vile 2 kate e mobiluar me pishine

Shitje
€220,000 - Garazhd, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet Vile 2 kate me pishine Me vendparkim oborr i rethuar, i gjelberuar.Zone residenciale vetem me vila private. Siperfaqje Banimi 250M2 Siperfaqje oborri 1000M2 Siperfaqje…

Më shumë detaje
1310 M2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 2 Garazhe

Jepet me qera Vila.

Qera
€1,500 Muaj - Apartamente 4+1, Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar…

Më shumë detaje
900 m2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Garage

Shitet Garazhd.

Shitje
€20,500 - Garazhd

Shitet Garazhd. Siperfaqja Totale 21 m2. Kati -1. Ndertim i vitit 2005. Adresa Perball Shushices. Çmimi 20500€.

Më shumë detaje
21 m2 1 Garage