Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Shitet godine 3-kate banim + bisnes

Qera ose Shitje
Apartamente 2+1, Garazhd, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet godine  3-kate banimi dhe biznes Dy katet e para…

Më shumë detaje

Shitet Toke -Are me Siperfaqje 450m2 tek Sanatoriumi

Shitje
€55,000 Toke

Shitet Toke -Are , me Siperfaqje 450 m2, ndodhet ne…

Më shumë detaje
450 M2

Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi  ,ne rrugen ” Dalip Topi”, Linze.

Shitje
€150,000 Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi  ,ne rrugen…

Më shumë detaje
99.5 m2
2 Dhoma gjumi
1 Banjo

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+parkim Astir

Qera
€400 Apartamente 2+1, Garazhd

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+post parkimi Ndodhet ne katin…

Më shumë detaje
100 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Garazhe

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.

AlbanianEnglishItalian