Dubleks Archives - First Invest

Dubleks

Ndaj sipas:  

Duplex ne shitje ,tipi 3+1+2

Shitje
€110,000 - Apartamente 3+1, Dubleks

Apartament ne shitje,tipi duplex i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon+ambjent gatimi ,lavanderi, 2 tualete 3+1+2 ,i mobiluar ,i investuar, me sistem kapot,mgrohje ,ftohje. Siperfaqje…

Më shumë detaje
110 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo

Duplex per qeradhenie

Qera
€500 - Dubleks

Duplex per  qeradhenie Organizimi sallon+ambjent gatimi, tualet ne katin e pare,kati i dyte dhome gjumi me ballkon dhe tualet me hidromasazh Studio Cmimi 500 euro…

Më shumë detaje
90 m2 1 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet Aparament Duplex

Shitje
€120,000 - Dubleks

Shitet Apartament Duplex Siperfaqje e apartamentit  :105.4 m2 Siperfaqje e perbashket     :14.7 m2 Siperfaqje e verandes         :33.8 m2 Siperfaqje Totale   …

Më shumë detaje
153.89 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo
AlbanianEnglishItalian