Komericale Archives - First Invest

Komericale

Ndaj sipas:  

Ambjent biznesi per qeradhenie

Qera
€1,500 - Komericale

Ambjent biznesi per qeradhenie Aktualisht ne funksion si Bar-Kafe e lokalizuar ne Bulevardin Bajram Curri  nje pozicion shum te favorshem dhe ne rruge kryesore. Me…

Më shumë detaje
67 m2

Shitet godine 3-kate banim + bisnes

Qera ose Shitje
- Apartamente 2+1, Garazhd, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet godine  3-kate banimi dhe biznes Dy katet e para aktivitet biznesi me qeramarres kati i 3 organizohet ne restorant i kompletuar ,kuzhina e gatimit,verande…

Më shumë detaje

Ambjent komercial per qeradhenie

Qera
€400 - Komericale, Zyra

Ambjent komercial per qeradhenie siperfaqje totale 60m2 kati 1,me vetrata xhami, ne rruge kryesore ne zone me zhvillim per bizneset cmimi 400euro/muaj Adresa:Bar Oslo…

Më shumë detaje
60 m2 1 Tualete

Hotel ne shitje ,Pogradec

Shitje
€520,000 - Komericale, Shitje biznesi

Shitet Hotel ne Pogradec, 100 m nga Liqeni i Ohrit Kapacitet hoteli 50 persona me ajer te kondicionuar dhe wifi Recepsion 24-ore 14 dhoma hoteli…

Më shumë detaje
1125 m2 14 Dhoma gjumi 16 Banjo

Jepet me qera dyqan

Qera
€250 - Komericale

Jepet me qera dyqan me siperfaqje 51 M2 I pershtatshem per cdo aktivitet biznesi Adresa Unaza e Re Cmimi 250Euro/Muaj

Më shumë detaje
51 m2 1 Tualete
AlbanianEnglishItalian