Komericale Archives - First Invest

Komericale

Ndaj sipas:  

Ambjent biznesi ne shitje

Shitje
€180,000 - Komericale, Komericale

Ofrohet ambjent biznesi per shitje Ndodhet ne perimetrin e qendres se Tiranes,ne rruge kryesore ka nje Siperfaqje Totale prej 55M2 Kati i 1 Cmimi 180.000Euro…

Më shumë detaje
50 M2 2 Banjo

Shitet ambjent per biznes

Shitje
- Komericale

Shitet Ambjent per biznes Lloji i pasurise :Njesi Siperfaqje Neto 33.7M2 Ndodhet ne perimetrin e nje zone shume te frekuentuar ku operojne  sherbime dhe biznese…

Më shumë detaje

Ambjent biznesi per qeradhenie

Qera
€800 - Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent biznesi. Ka nje Siperfaqje prej 60m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues. Eshte i rinovuar totalisht,i ndare ne…

Më shumë detaje
60 M2 1 Tualete

Jepet me qera Vila e Mobiluar

Qera
€1,000 - Apartamente 2+1, Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila, Zyra

Jepet me qera Vile. Siperfaqje Totale 120 M2. E investuar dhe e mobiluar. I organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon i bollshem +ambjent gatimi…

Më shumë detaje
120 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete