Apartamente 4+1 Archives - First Invest

Apartamente 4+1

Ndaj sipas:  

Jepet me qera ambjent per zyra tek Twin Towers

Qera
€2,500 - Apartamente 4+1, Komericale, Komericale, Zyra

Ambjent per zyra per qeradhenie Siperfaqje Totale 167m2 Organizimi hyrja nepermjet koridorit me Hapsire per vendin e recepsionit ,4 ambiente te arreduara per zyra te…

Më shumë detaje
167 M2 4 Dhoma gjumi 2 Banjo 0 Garage

Jepet me qera Vila.

Qera
€1,500 Muaj - Apartamente 4+1, Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar…

Më shumë detaje
900 m2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Garage
AlbanianEnglishItalian