Shitje biznesi Archives - First Invest

Shitje biznesi

Ndaj sipas:  

Hotel ne shitje ,Pogradec

Shitje
€520,000 - Komericale, Shitje biznesi

Shitet Hotel ne Pogradec, 100 m nga Liqeni i Ohrit Kapacitet hoteli 50 persona me ajer te kondicionuar dhe wifi Recepsion 24-ore 14 dhoma hoteli…

Më shumë detaje
1125 m2 14 Dhoma gjumi 16 Banjo

Shitet ambjent biznesi (dyqan)

Qera ose Shitje, Shitje
€57,000 - Komericale, Shitje biznesi, Zyra

Ambjent per biznes ne shitje, Lloji i pasurise :Njesi Siperfaqje Totale 30M2 Zona Kadastrale 3866 -Yzberisht Kati i pare Me certifikate pronesie Cmimi 57000Euro

Më shumë detaje
30 M2 1 Tualete

Shitet biznesi Restorant dhe dyqan peshku

Qera, Shitje
€20,000 - Komericale, Shitje biznesi

Shitet biznesi i restorant peshku dhe dyqan, E kompletuar dhe funksionale  ,dhome frigoferike, kuzhine per gatimin,dhe abjent per pastrimin e prodhimeve te detit. Xhiro ditore…

Më shumë detaje
2 Banjo

Shitet ambjent per biznes.

Shitje
€67,500 - Shitje biznesi

Shitet ambjent per biznes. Lokali ka mobilim shume cilesor,materiali i banakute eshte dru bambu, pllaka laminat. Tavani i punuar me gips, aspirim per thithjen e…

Më shumë detaje
45 M2 1 Tualete
AlbanianEnglishItalian