Shitje biznesi Archives - First Invest

Shitje biznesi

Ndaj sipas:  

Shitet godine 3-kate banim + bisnes

Qera ose Shitje
- Apartamente 2+1, Garazhd, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet godine  3-kate banimi dhe biznes Dy katet e para aktivitet biznesi me qeramarres kati i 3 organizohet ne restorant i kompletuar ,kuzhina e gatimit,verande…

Më shumë detaje

Hotel ne shitje ,Pogradec

Shitje
€520,000 - Komericale, Shitje biznesi

Shitet Hotel ne Pogradec, 100 m nga Liqeni i Ohrit Kapacitet hoteli 50 persona me ajer te kondicionuar dhe wifi Recepsion 24-ore 14 dhoma hoteli…

Më shumë detaje
1125 m2 14 Dhoma gjumi 16 Banjo

Shitet ambjent biznesi (dyqan)

Qera ose Shitje, Shitje
€57,000 - Komericale, Shitje biznesi, Zyra

Ambjent per biznes ne shitje, Lloji i pasurise :Njesi Siperfaqje Totale 30M2 Zona Kadastrale 3866 -Yzberisht Kati i pare Me certifikate pronesie Cmimi 57000Euro

Më shumë detaje
30 M2 1 Tualete

Shitet biznesi Restorant dhe dyqan peshku

Qera, Shitje
€20,000 - Komericale, Shitje biznesi

Shitet biznesi i restorant peshku dhe dyqan, E kompletuar dhe funksionale  ,dhome frigoferike, kuzhine per gatimin,dhe abjent per pastrimin e prodhimeve te detit. Xhiro ditore…

Më shumë detaje
2 Banjo
AlbanianEnglishItalian