Apartamente 3+1 Archives - First Invest

Apartamente 3+1

Ndaj sipas:  

JEPET ME QERA KATI I 1 I VILES,

Qera
- Apartamente 3+1, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

JEPET ME QERA KATI I 1 I VILES, SIPERFAQJE 150M2 ME OBORR DHE PORTE ME VETE+PARKING E PERSHTATSHME PER BIZNES JEPET BOSH OSE E MOBILUAR…

Më shumë detaje

Shitet Apartament tek Shallvaret

Shitje
€220,000 - Apartamente 3+1

Apartament per shitje tek Shallvaret Siperfaqje 151M2 Kati i 5(me ashensor) Organizimi ne 3 dhoma gjumi ,sallon ,ambjent gatimi,2 ballkone,2 tualete, shperndarje me kooridor Lokation…

Më shumë detaje
151 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo
AlbanianEnglishItalian