Vila Archives - First Invest

Vila

Ndaj sipas:  

Shitje
€750,000 - Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila

Shitet vile , dy kate dhe nje kat nentoke ndodhet ne perimetrin TEG-zona e gjelbert me Ullishte dhe pyllin Orbital Ka siperfaqe ndertimi 670 m2.…

Më shumë detaje
8 Dhoma gjumi 4 Banjo 6 Garazhe

Shitet Vile 2 kate +1 kat nentoke

Shitje
€150,000 - Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila

Shitet Vile 2 kat +1 kat nentoke Siperfaqje Totale 343.9 Siperfaqje Truall 185 M2 Siperfaqje Ndertimi 97 M2 Siperfaqje ndertimi 97M2 Siperfaqje konsuli 3.8 M2…

Më shumë detaje
343.9 m2 4 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet shtepi private

Shitje
€150,000 - Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila

Shitet shtepi private 1-kat organizohet ne 2dhoma gjumi ,sallon, 1tualet ,shperndarje me kooridor Siperfaqje Banimi 75M2 Siperfaqje Trualli 225M2 Dopio mur, E rethuar me porte…

Më shumë detaje
298.7 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

SHITET GODINE BANIMI 1 KAT +PAPAFINGO+TRUALL

Shitje
€110,000 - Shtepi private, Truall, Vila

SHITET GODINE BANIMI 1 KAT + PAPAFINGO+TRUALL -SIPERFAQJE KATI PERDHE – 89.2 M2 -SIPERFAQJE NDERTIMI KATI PAPAFINGO -49 M2 -SIPERFAQJE VERANDE-11.7 M2 TRUALL ME SIPERFAQJE…

Më shumë detaje
486 M2 3 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garage

Shitet Vile 2 kate e mobiluar me pishine

Shitje
€220,000 - Garazhd, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet Vile 2 kate me pishine Me vendparkim oborr i rethuar, i gjelberuar.Zone residenciale vetem me vila private. Siperfaqje Banimi 250M2 Siperfaqje oborri 1000M2 Siperfaqje…

Më shumë detaje
1310 M2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 2 Garazhe

Jepet me qera Vila e Mobiluar

Qera
€1,000 - Apartamente 2+1, Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila, Zyra

Jepet me qera Vile. Siperfaqje Totale 120 M2. E investuar dhe e mobiluar. I organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon i bollshem +ambjent gatimi…

Më shumë detaje
120 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete