Vila Archives - First Invest

Vila

Ndaj sipas:  

Jepet me qera kati i 3 i nje vile

Qera
€230 - Shtepi me verande, Vila

Kati i 3 i viles ka nje organizim ne 2 dhoma gjumi +sallon dhe ambjent gatimi jepet bosh totalisht e investuar ,porte e sigurte ,rethim…

Më shumë detaje
100 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Vila 3 – kateshe

Shitje
€125,000 - Vila

💥Shitet vilë 🏡3 kate me sipëfaqe totale 1000 m2. Siperfaqe e ndertuar 500 m2 dhe 500 m2 oborr -pemishte i gjelberuar .Dokumentacion i rregullt pronësie.…

Më shumë detaje
1000 M2

Jepet me qera Vila.

Qera
€1,500 Muaj - Vila

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar…

Më shumë detaje
900 m2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Garage

Shitet vile dy kateshe me truall

Shitje
€170,000 - Vila

Shitet vile dy kateshe me truall ne Paskuqan. Adresa: unaze e madhe paskuqan, prane karburant Daku. Vila eshte dy kate 260 m2 total, plus garazh…

Më shumë detaje
260 m2 4 Dhoma gjumi 4 Banjo 1 Garage

Shitet Vile 2-kate

Shitje
€300,000 - Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

 Shitet vile 2 – kate.  Siperfaqje Totale  120 m2 ndertim dhe 155.5 m2 siperfaqe trualli. Eshte e pershtateshme per banim ose biznese si: per fondacion,…

Më shumë detaje
275.5 m2