Peze Archives - First Invest

Peze

Ndaj sipas:  

Shitet Vila 3 – kateshe

Shitje
€125,000 - Vila

💥Shitet vilë 🏡3 kate me sipëfaqe totale 1000 m2. Siperfaqe e ndertuar 500 m2 dhe 500 m2 oborr -pemishte i gjelberuar .Dokumentacion i rregullt pronësie.…

Më shumë detaje
1000 M2