Apartament 1+1 i mobiluar per qeradhenie ne Astir - First Invest

Apartament 1+1 i mobiluar per qeradhenie ne Astir

Apartament 1+1 i mobiluar per qeradhenie ne Astir
Astir, Tirane Albania 1001
Qera €300 - Apartamente 1+1
fi204 65 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Apartament  1+1 i mobiluar

i arreduar ne menyre bashkekohore,
me te gjitha elektroshtepiaket e

domosdoshme dhe te reja,
Siperfaqje 65 M2,

2 ambjente, kati 6,

totali i kateve 8,
1 banjo, 1 dhome gjumi,

1 ballkon, i mobiluar,
gjendja: e re,

Perballe Soho Bar, Astir

Kati i prones

kati 6

1 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian