Jepet me qera  Restorant - Piceri - First Invest

Jepet me qera  Restorant – Piceri

Jepet me qera  Restorant – Piceri
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera €800 - Komericale, Komericale
fi134 138 m2 2 Banjo 5 Garazhe 2018 Year Built 25 m2

Jepet me qera  Restorant – Piceri me furre druri  , 

Siperfaqje 138m², i pajisur deri ne detaj me te gjitha pajisjet

Open space me kapacitet aktual per 60 persona ,

kuzhina e pajisur me furre druri dhe te gjitha paisjet e duhura.

mundesi per post parkime mbi 5.

2 tualete,dhome nderrimi per stafin,ambjent per magazinim.

hyrje e dedikuar,e rethuar me porte elektrike .

E pershtatshme per aktivitete biznesi te ndryshme si pergatitje per catering,

laboratore ,klinika,etj..aktualisht funksionon si piceri-fast food.

Kati i prones

1

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian