Shitet vile 3kateshe ne Tirane, 4 km nga qendra e tiranes. - First Invest

Shitet vile 3kateshe ne Tirane, 4 km nga qendra e tiranes.

Shitet vile 3kateshe ne Tirane, 4 km nga qendra e tiranes.
Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Shitje €300,000 - Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Toke, Truall, Vila

Shitet vile 3kateshe ne Tirane, 4 km nga qendra e tiranes.
Sip e truallit 400m2
Baza e ndertimit 117 m2. Siperfaqe totale e ndertimit 300 m2.

 Eshte e rrethuar me mur dhe porte me vete.

Lulishte e gjelbruar ne menyre perfekte. Ndertim i ri shume cilesor.
Kati pare 120m2 open space,1 tualet ,i cili mund te perdoret si biznes ose garazhe
Kati 2 tre dhoma gjumi 2 tualete ,sallon gatim ngrenie ,ballkon
Kati 3 verande me pamje nga dajti 2dhoma gjumi 2banja sallon gatim ndenje

Verande rrethuese. Pamje fantastike.

Vend shume i qete , vila eshte e projektuar ne menyre bashkekohore

.Ndertuar me leje ndertimi me certifikate pronesie dhe brenda vijes se verdhe.

Kati i prones

3 kate

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian