Wifi Archives - First Invest

Wifi

Ndaj sipas:  

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar

Shitje
€670 m2 - Apartamente 3+1

Shitet Apartament 3+1+ballkon i mobiluar totalisht. Organizohet ne tre dhoma gjumi ,ambjent gatimi dhe ngrenie,sallon i bollshem, Ballkon pergjate gjithe hapsires se jashteme te apartamentit…

Më shumë detaje
114 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo

Jepet me qera apartament 2+1+blk

Qera
€350 - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1 +blk. I organizuar ne sallon ,ambjent gatimi dhe ngrenie,dhome gjumi ,tualet. Adresa : Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Tirana,…

Më shumë detaje
1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Apartament

Shitje
€85,000 - Apartamente 1+1

OKAZION – Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. Ne nje nga zonat Elite te Tiranes 21 Dhjetori  me nje pamje panoramike te qytetit. Apartamenti ka siperfaqje…

Më shumë detaje
77.4 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar

Shitje
€72,000 - Apartamente 2+1

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre moderne . I organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara ,2 tualete ,ballkon,sallon, kuzhine ,koridor dhe me…

Më shumë detaje
95 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar

Shitje
€126,000 - Apartamente 2+1

Shitet Apartament 2+1  i mobiluar plotesisht. I organizuar ne sallon dhome gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete ,koridor ,ballkon. Orientimi eshte lindje -jug i ndricuar nga…

Më shumë detaje
114.7 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo