Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi - First Invest

Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi

Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi
Petro Nini, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Shitje €250,000 - Apartamente 2+1
125 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 10 m2

Shitet Apartament 2+1+2+Ballkon
Prane Shkolles “Petro Nini”
Kati 6, jo i fundit.
Pallat i ri
Siperfaqe bruto 125m² neto 115 m2
Cmimi 250.000€

Organizimi:
Ambient Gatimi me Vete
Sallon Ndjenjeje
▪️ Dhoma Gjumi
 Tualete
 Ballkone

Hyrje me Ndricim Natyral
Apartamenti eshte i mobiluar.
Punime ,me sistem chiller dhe kaldaje ,dritare dopio xham, grila,Ac ne cdo dhome,mobilim cilesor nga markat me ne ze ne treg.
Zone  qe Ofron te Gjitha Facilitetet e Nevojshme , Shume e Preferuar per Banim.

Per me Shume Informacion na Kontaktoni

Kati i prones

Kati 6

125 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian