Jepet me qera Vile prane Kodra e Diellit - First Invest

Jepet me qera Vile prane Kodra e Diellit

Jepet me qera Vile prane Kodra e Diellit
Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera €1,500 - Apartamente 3+1, Vila
3 Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Garage

Jepet me qera vile ne Selite ,ne afersi te Kompleksit Kodra e Diellit.

Disponon 3 dhoma gjumi,3 tualete,ambjent gatimi dhe sallon ndenjie,oborr i rethuar,garazh.

Cmimi 1500 euro/muaj

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian