Ofrohet per qeradhenie duplex i mobiluar dy katet e nje vile - First Invest

Ofrohet per qeradhenie duplex i mobiluar dy katet e nje vile

Ofrohet per qeradhenie duplex i mobiluar dy katet e nje vile
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €800 - Apartamente 4+1, Dubleks, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila
Fi120 220 M2 4 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage 30 M2

Ofrohet per qeradhenie duplex ne dy katet e nje vile .

Ka nje Siperfaqje 220M2 ,110M2 per cdo kat

Organizimi dhe arredimi eshte perfekt,

ku kati i dyte sherben si ambjent dite dhe ka sallonin e ndenjes ,nje dhome e arreduar si studio ,ose dhome studimi,kuzhina e cila ka ambjentin e gatimit  dhe sallen e ngrenies,

tualeti me vaske me dritare ,

verande ky kat lidhet me ane te shkalleve te brendeshme me katin e siperm ku ndodhet ambjenti i nates me dy dhoma gjumi te arreduara ne menyre perfekte,dhoma master dhe dhoma e femijeve(miqve)veranda,dhe nje tualet

vila ofron nje post parkimi

Verande jashte dhe brenda ambjentit,e rethuar dhe sistem sigurie te larte ,zone e qete dhe me nje lokacion perfekt ne perimetrin e saj ndodhen shume institucione te rendesishme dhe 5minuta nga qendra e kryeqytetit

Cmimi i qerase 800Euro /Muaj

 

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *