JEPET ME QERA APARTAMENT 4+1+3+GARAZH TEK ELEONORA KODRA DIELLIT - First Invest

JEPET ME QERA APARTAMENT 4+1+3+GARAZH TEK ELEONORA KODRA DIELLIT

JEPET ME QERA APARTAMENT 4+1+3+GARAZH TEK ELEONORA KODRA DIELLIT
Aldi Market, Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera €700 - Apartamente 4+1, Dubleks, Garazhd, Shtepi me verande
FI210 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Garage

JEPET ME QERA DUPLEKS KA SIPERFAQJE TOTALE 238 M2
NDODHET NE KATIN E 5 TE NDERTESES DHE I FUNDIT ME ASHENSOR
DISPONON VENDPARKIM TE MBYLLUR ME QEPEN ELEKTRIK.
JANE VETEM DY HYRJE NE KAT,
KA SISTEM SIGURIE DHE ALARMI DHE MONITOROET HAPSIRA E JASHTEME ME KAMERA.
ZONA ESHTE E AKSESUESHME NGA DY KRAHE TE QYTETIT ME DALJE NE MBI KALIMIN E LIQENIT DHE KOMUNES SE PARISIT.KA NJE PAMJE TE LIRE PA NDERTESA PARA .
KATI I PARE KA SIPERFAQJE 132M2 DHE ORGANIZOET NGA HYRJA NE APARTAMENTIT NE LIVING DHE AMBJENTI GATIMIT DHE NGRENIES,ME DALJE NE VERANDE,2 TUALETE 2 DHOMA GJUMI NJE PREJ TE CILAVE ME BALKON.
KATI I 2-TE KA SIPERFAQJE 106 M2 KU 40M2 JANE VERANDE E MADHE ME PANORAME 2 DHOMA GJUMI DHE TUALET.

Kati i prones

kati 5

3 Dhoma gjumi
3 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian