Shitet godine 3-kate banim + bisnes - First Invest

Shitet godine 3-kate banim + bisnes

Shitet godine 3-kate banim + bisnes
Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera ose Shitje - Apartamente 2+1, Garazhd, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet godine  3-kate banimi dhe biznes

Dy katet e para aktivitet biznesi me qeramarres

kati i 3 organizohet ne restorant i kompletuar ,kuzhina e gatimit,verande me kapacitet te konsiderueshem per organizime eventesh /mbremje festive

hapsira tjeter e katit eshte per banim e investuar totalisht

me punime druri artizanale autentike.

 

Kati i prones

3-Kate

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian