Apartament per qera ditore ne Ish Bllok - First Invest

Apartament per qera ditore ne Ish Bllok

Apartament per qera ditore ne Ish Bllok
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera €65 - Apartamente 2+1
109 M2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo

Apartament per qera ditore ne zonen e Ish Bllokut, Bulevardi Bajram Curri .

Siperfaqja e apartamentit 109m2 , kapaciteti i fjetjes 5-6 persona. Esht i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhoma e par e gjumit esht e arreduar ne dy krevate ,tavolin ,pune ,garderob ,tv,air condicioner,ka drite natyrale dhe dalje ne ballkon. Dhoma e dyte e gjumit disponon krevat dopio,garderob,air condicioner pjesa tjeter e apartamentit ka sallonin e ndenjes kendi i cili pershtatet si shtrat fjetje . Ambjenti gazimit esht me vete disponon frigorifer,lavapat,ekspres,cajnik,pianur dy vatra per gatime te shpejta dhe te lehta , tavolin ngrenje dhe te gjitha aksesoret e nevojshme per kendin e gatimit , ka dalje ne ballkon . Shperndarja e ambjenteve perbehet nga koridori i bollshem. Disponon dy tualete me dritare per aspririm natyral.

Ndodhet ne katin e katert , me ashensor ,8 kat ,i miradministruar dhe me sistem sigurie .

Te tjera:kutia e ndihmes se shpejt , fiksezjarri ,lavatric

Apartamenti eshte ne zonen me te preferuar sepse ofron aksesin e lehte ne kembe per te gjitha atraksionet turistike te kryeqytetit si dhe restorante tradicionale dhe te gjitha llojet e guzhinave, lokale nate etj.

 

Kati i prones

Kati 4

109 M2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian