SHITET KOMPLEKS BLEGTORIAL - First Invest

SHITET KOMPLEKS BLEGTORIAL

SHITET KOMPLEKS BLEGTORIAL
Tapizë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1504, Albania
Shitje €90,000 - Komericale, Toke
FI13 2000 m2 1 Tualete

SHITET -TOKE ARE

SIPERFAQE 2000 M2
-PERSHTATUR PER KOMPLEKS BLEGTORIAL.
-UJE 24 ORE ME PUS TE KONTROLLUAR
ÇERTIFIKATE PRONESIE E RREGULLT DHE RIVLERSIM I PASURISE.CMIMI 90.000💶
KONTAKTONI  TANE PER DETAJE📲0692862514.

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *