Shitet ambjent per biznes - First Invest

Shitet ambjent per biznes

Shitet ambjent per biznes
Vizion Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje - Komericale

Shitet Ambjent per biznes

Lloji i pasurise :Njesi

Siperfaqje Neto 33.7M2

Ndodhet ne perimetrin e nje zone shume te frekuentuar ku operojne  sherbime dhe biznese te ndryshem prane Vizion +

Cmimi i listuar i prones 60.000Euro

Aktualisht funksionon si sallon bukurie i dhene me qera.

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *