Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik - First Invest

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik
Rruga Bilal Sina, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje €210,000 - Apartamente 2+1
106 M2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik

Ndertim i ri me ashensor, ndodhet ne katin e gjashte te banimit.
Sipërfaqja totale e apartamentit eshte 106.4 m2 .
Organizihet ne korridor shperndares
, dhoma e ndenjes
 dhe ambient gatimi. Dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Disponon Certifikate pronesie.
Per me shume detaje, kontaktoni agjenten e prones.
Informacion
SIP. TOTALE:
106 m2
SIP. E BRENDSHME:
96 m2
DHOMAT E GJUMIT:
2
TUALETET:
2
DHOMEN E NDENJES:
1
KATI:
6
LLOJI:
Apartment
DOKUMENTACION:
Ka hipoteke

 

Kati i prones

6

2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian