Shtepi private +post parkim me qera Astir 30000leke/muaj - First Invest

Shtepi private +post parkim me qera Astir 30000leke/muaj

Shtepi private +post parkim me qera Astir 30000leke/muaj
Joklin Persi, Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera €300 - Apartamente 2+1, Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private
90 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera shtepi private +postparkim

vendodhja Astir ,ne rruge kryesore,porte dhe oborr me vete

2dhoma gjumi,sallon,tualet me dritare ,ballkon

postparkimi

cmimi 30000leke/muaj

Kati i prones

kati 2

2 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian