Shtepi private 2+1 per qera Astir - First Invest

Shtepi private 2+1 per qera Astir

Shtepi private 2+1 per qera Astir
Rruga Joklin Persi, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera €300 - Apartamente 2+1, Shtepi private
75 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera shtepi private,me oborr dhe porte me vete,

pjeserisht e mobiluar,mundesi parkimi.

Cmimi 30000leke/muaj

Astir

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian