Jepet me qera Vila. - First Invest

Jepet me qera Vila.

Jepet me qera Vila.
Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €1,500 Muaj - Apartamente 4+1, Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila
900 m2 4 Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Garage

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane.
Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete.
E banuar nga shtetas te huaj.
Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me siperfaqe banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande.
E organizuar ne 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio,3 banjo, 2 sallone pritje, kopesht, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim
Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike.
Gjenerator silencioz, uje me depozita 3000 litra dhe depo.
Adesa: Ne rrugen “Mihal Grameno”, siper ish Tregut Elektrik, drejtimi i Depos se Ujit.
Siperfaqja totale 900 M2.
Cmimi 1.500 euro ne muaj.

Lokacioni i prones ne harte

Sub Properties

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian